KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12409511

nr 1240 9511

Lars Ramstedt

(f. 1953), Sverige

Akvarell, Komposition. Signerad, daterad -88,50x33

Lars Ramstedt, svensk målare född 1953 .

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 11 mars 2019
kl 20:16:46

Lars Ramstedt

Läs mer om Lars Ramstedt